Przedsmaczek naszej imponującej galerii

dz dziecka kolaż.jpg w004.jpg 062.jpg 031.jpg życzenia na www.jpg 055.jpg 066.jpg 047.jpg 068.jpg 010.jpg
baner5.gif

DRODZY RODZICE!

 

Informujemy, że nabór dzieci do naszego przedszkola trwa nadal.

Oferujemy miejsca dla dzieci 3 i 4-letnich

Z uwagi na ryzyko zarażenia się koronawirusem wprowadzamy zmianę dotyczącą zasad rekrutacji do naszego przedszkola. Wnioski można pobrać z naszej strony internetowej KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA

Wypełnione wnioski możecie Państwo przesłać na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć do przedszkola i wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się przy przedszkolu. Z góry Państwu dziękujemy, zachęcamy do zapisów do naszego przedszkola. Życzymy zdrowia. :-)